KS Krapkowice- LZS Lisięcice 2:1 (1:0)

W tę deszczową i ponurą sobotę udaliśmy się do Krapkowic, aby tam rozegrać mecz w ramach 17. kolejki ligi okręgowej z miejscowym KS-em. Pierwsza część spotkania całkowicie pod dyktando drużyny gospodarzy, pomimo defensywnego ustawienia naszej drużyny w 15' minucie straciliśmy bramkę na 1:0 i taki wynik utrzymał się do końca połowy. Po zmianie stron, strzałem z główki w 50' minucie spotkania bramkę wyrównującą zdołał strzelić Damian Chałek. Nie na długo cieszyliśmy się remisowym wynikiem, gdyż w 71' minucie Krapkowice trafiło bramkę na 2:1 i tak już się zakończyło spotkanie.

Skład:

Kopek- Gajowiec, Ślepecki, Kwiatkowski, J. Sękowski- Siwik (85' G. Sawicki), K. Chałek, K. Sawicki, T. Sękowski (46' Komarnicki), Sęk (60' Steuer)- D. Chałek

Co możemy powiedzieć po spotkaniu?

To może być dla nas dobry prognostyk na dalszą część sezonu, gdyż pomimo tego, że w meczu brakowało w składzie paru zawodników, my potrafiliśmy wyjść na boisko i stoczyć równą walkę z trudnym rywalem, liderem grupy.

A już za tydzień w Niedziele 20 marca, pragniemy serdecznie zaprosić na następnym mecz ligowy, który rozegramy na własnym boisku o godzinie 15 z Włókniarzem Kietrz.