LZS Lisięcice- Polonia Nysa 0:4 (0:2)

W 19-ej kolejce ligi okręgowej, na własnym boisku ulegliśmy drużynie z Nysy 0:4. Zawodnicy z naszej drużyny dobrze weszli w spotkanie, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji. Pierwsza bramka padła po dwóch kwadransach gry w 30' minucie. Na drugą bramkę kibice nie musieli długo czekać, bowiem 4 minuty później sędzia zalicza nieprawidłowo zdobytą bramkę. Zawodnik z Nysy znajdując miejsce w naszym polu karnym, wyskakując do główki skierował piłkę do bramki ręką. Sędzia liniowy w tej sytuacji na nic się nie zdał, gdyż znajdując się tak blisko całej sytuacji uznał, że bramka została zdobyta przepisowo. Wynik po pierwszej połowie 0:2

Po przerwie naszej drużynie ciężko było skonstruować jakąś dobrą okazję bramkową, mając w głowie sytuacje z pierwszej części spotkania na pewno byliśmy trochę podburzeni. W 78' i 85' goście strzelili bramki kolejno na 0:3 i 0:4. Taki wynik utrzymał się do końca meczu.