Z Przyworami na remis..

"Lepszy rydz, niż nic"- te przysłowie najlepiej opisuje dzisiejsze spotkanie, obie drużyny podzieliły się równo punktami.

Po gwizdku rozpoczynającym mecz, nasz zespół bardzo szybko wyszedł na prowadzenie- błąd bramkarza, który dobrze wykorzystał Wanat, dał prowadzenie drużynie gospodarzy. Do przerwy Przywory zdołały strzelić dwie bramki i przechylić szalę zwycięstwa w pierwszej połowie na swoją stronę. Wynik do przerwy 1:2. W drugiej połowie tracimy kolejną bramkę i przegrywamy już 1:3. Większość kibiców nie dawało już szans graczom z Lisięcic, lecz bramkę kontaktową strzela Damian Chałek. W ostatnich minutach bramkarz gości dostaję czerwoną kartkę i sędzia dyktuje rzut karny, który później wykorzystuje Komarnicki. Wynik końcowy: 3:3.

Skład: Sosin- Piecha, Chałek K, Sękowski, Kwiatkowski- Siwik, Chałek D, Jaczyszyn (46' Sawicki K), Hawron- Komarnicki, Wanat

Ławka rezerwowych: Sawicki K, Winiarski, Sawicki G

Bramki: Wanat, Chałek D, Komarnicki (rzut karny)