Zapowiedź: KS Krapkowice- LZS Lisięcice

Już w tą sobotę nasza drużyna rozpocznie rundę rewanżową klasy okręgowej. Po pierwszej części sezonu jesteśmy w sporych tarapatach zajmując 15. miejsce w tabeli, które jak na razie zapewnia nam spadek z ligi. Gorzej być nie może, więc nie można zrobić nic innego jak odbić się od dna i starać się zdobywać punkty na każdym możliwym terenie.

Z kim zatem przyjdzie nam się zmierzyć w pierwszym meczu? Naszym przeciwnikiem będzie KS Krapkowice- lider grupy, drużyna, która w poprzedniej rundzie w meczu inauguracyjnym zmiażdżyła nas na naszym boisku aż 10:0. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że do Krapkowic nie jedziemy w gronie faworyta. Na pewno szykuje się bardzo ciekawy i zacięty mecz, bo nie tylko na nas nałożona jest presja, gdyż drugi w tabeli Kietrz, traci do lidera 2 pkt. i czeka na potknięcia drużyny KS-u. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy dobrze przepracowali okres przygotowawczy, wystarczająco dobrze się wzmocnili i z pełną parą wejdą w drugą część sezonu nadrabiając stracone punkty do reszty stawki. Nam nie pozostaje nic więcej jak czekać i wierzyć w naszą drużynę!

Serdecznie zapraszamy:

Miejsce: Stadion w Krapkowicach